Ваша Готівочка

Де можна терміново одержати позику?

Наповнення ринку новими товарами та послугами викликає підвищену зацікавленість у населення молодого та середнього віку. Йому хочеться купити прогресивну продукцію, замовити для себе і своєї сім’ї новітні послуги, розваги, подорожі. Перед населенням України відкриті широкі можливості. Але на всі «забаганки» потрібні великі гроші. Якщо молоді люди уже не один рік мріють про відпочинок в Туреччині, Египті чи на Кіпрі, а їм дістається недорога «гаряча путівка», як не скористатися таким подарунком долі? Все складається сприятливо на роботі, діти на канікулах у бабусі, одна лише перешкода — відсутність грошей. Кошти потрібні до кінця дня для викупу путівки. Треба шукати швидку позику, але де? Всі друзі, куми, колеги живуть «від зарплати до авансу». Банк не фінансує так швидко. Нести до ломбарду цінності, але де їх взяти? Золотих прикрас не вистачить на вартість путівки на 2-х чоловік. Що робити? Не переживайте, вихід є! Це – мікрофінансова компанія «Ваша Готівочка». Тут ви можете одержати кредит онлайн, як грошима, так і на картку будь-якого банку.

Широкий вибір прогресивних МФО

На нашому порталі можна замовити кошти через мікрофінансову організацію «Ваша готівочка» або інші прогресивні МФО України. Тут зібрана інформація про діючі компанії з вигідними умовами. Різниця між МФО України:

 • різний мінімальний та максимальний вік позичальників ( від 18-22 років до 65-71 років);
 • відмінні суми позик (від 200 , 500, 1000 грн, до 5000, 7000, 10000, 15000 грн, а також довготермінові позики від 50 тисяч до 500 тисяч гривен);
 • 0-2,5% за користування.

Умови кредитування в МФО «Ваша готівочка»

Мікрокредитна компанія «Ваша готівочка» пропонує швидку позику, яку можна одержати на протязі 1 години. Для цього потрібно виконати такі дії:

 1. Заходьте на наш сайт.
 2. Відшукайте мікрофінансову організацію «Ваша готівочка».
 3. «Ваша готівочка» вхід в особистий кабінет.
 4. Заповніть заявку на сайті (правильно впишіть паспортні дані та код ІНН, укажіть номер мобільного телефону, електронної пошти).
 5. Після підтвердження, чекайте на дзвінок оператора.
 6. Обговоріть з представником МФО «Ваша готівочка» всі питання та нюанси.
 7. Підпишіть договір та чекайте на надходження коштів на карточку.
 8. На це піде лише 10-15 хвилин.

Для одержання готівкових коштів, вам прийдеться прийти у відділення «Ваша готівочка». Але заявку також потрібно подати онлайн, та виконати всі попередні дії. Кошти ви зможете одержати у відділення «Ваша готівочка» через касу. В цьому випадку процедура займе ще менше часу.

Переваги МФО «Ваша готівочка»

Мікрофінансова організація «Ваша готівочка» видає позики громадянам України, яким виповнилося 18 років. Люди до 70 років можуть розраховувати на кредит онлайн. Переваги «Ваша готівочка»:

 • мінімум документів (паспорт, ІПН);
 • швидке реагування менеджера;
 • вся процедура займе не більше 1 години;
 • прозорість угоди;
 • 2% в день – за користування кредитом;
 • можливість продовжити термін кредитування після оплати обов’язкових процентів;
 • приємні відгуки.

«Ваша готівочка» не звертає увагу на чистоту вашої кредитної історії, на наявність інших кредитів, на те, за рахунок чого ви будете «гасити» заборгованість, та куди будете витрачати кошти. Погашення позики проводиться через особистий кабінет, будь-який український банк або відділення Ваша готівочка.

Хто рекомендує кредитну організацію «Ваша готівочка»?

Послугами мікрофінансової організації «Ваша готівочка» щороку користуються сотні тисяч українців. Вони отримали позики на:

 • лікування, реабілітацію після хірургічного втручання, купівлю ліків;
 • оздоровлення в санаторії, пансіонаті, на морі;
 • ремонт автомобіля, квартири;
 • навчання;
 • закордонні поїздки та інше.

Клієнти МФО «Ваша готівочка» залишають приємні та рекомендаційні відгуки на сайті.

Кредити онлайн