ШвидкоГроші

У наші дні багатьом людям можуть терміново знадобитися гроші. Часи, коли позичали кошти у родичів, сусідів, друзів, давно пройшли. Доводиться шукати інші, сучасні способи отримання позик. Сьогодні існує безліч мікрокредитних та інших організацій, які пропонують видачу кредитних коштів на різних умовах. Тільки деякі клієнти не ідуть на угоду з ними, так як бояться потрапити під дії шахраїв.

Офіційний сайт «Швидко Гроші»

Наш сайт пропонує мікрокредитні організації, де запропоновані різні варіанти отримання кредитних коштів без довідки про доходи і без перевірки в базі даних. Клієнти можуть вибрати відповідний ресурс, який оформить кредит онлайн або в присутності позичальника. Для цього не потрібні довідки про зарплату та інші документи, крім паспорта та ІНН. Різні організації пропонують кредит з 18, 21, 22 років до 60, 65, 70 років з погашенням за 7-30 днів, 1 рік, 2-3 роки. У нас на сайті фігурують офіціальні компанії, які працюють чесно та прозоро. Наприклад ШвидкоГроші кредит видається, незалежно від чистоти кредитної історії та наявності у позичальника постійного місця роботи.

Кому мікрофінансова компанія «ШвидкоГроші» видає швидкий кредит?

МФО «ШвидкоГроші» видає позики майже всім жителям України з 18-ти до 60-ти років на основі паспорту та коду. Інші довідки, документи на заставу не потрібні. Компанія не бере до уваги кредитну історію, наявність незакритих банківських кредитів, цільове призначення коштів та джерела фінансування позичальника. Кредит ШвидкоГроші надається у 99% із 100%. Відмовою у видачі позики може служити заявка з неправдивою інформацією.

ШвидкоГроші: вхід в особистий кабінет

Для клієнтів компанії «ШвидкоГроші» відкриті широкі можливості для кредитування та погашення боргу. В Україні налічується близько 200 відділень компанії «ШвидкоГроші», розташованих у Києві, Харкові, Дніпрі та інших великих містах країни. Сума першого кредиту складає від 600 до 10 000 гривень з нульовою процентною ставкою та терміном від 3-х до 14-ти днів. Другий та всі послідуючі позики оформляються на більшу суму з 2% за використання кредиту з можливістю продовження договору після оплати процентів. При цьому не обов»язково мати вільні кошти. В особистому кабінеті ШвидкоГроші система сама зніме суму, потрібну на пролонгацію договору. Остаток коштів ви отримаєте на карту.

ШвидкоГроші графік роботи

Якщо береться позика готівкою, то її одержить позичальник в касі представництва у робочий час компанії. ШвидкоГроші графік роботи майже у всіх містах одинаковий, з 8,00 до 20,00 год. Але робочий графік не обмежує процес отримання мікропозик. Гаряча лінія ШвидкоГроші працює цілодобово. Тому ви можете отримати критично необхідну суму на карту вночі, вранці, ввечері.

Де і як повертається борг?

Найзручнішим способом повернення позики вважається ШвидкоГроші особистий кабінет. Операцію можна провести в будь-який час дня і ночі. Крім цього, повернути кредит можна в одному із 200 відділень по всій країні, не беручи до уваги місце одержання кредиту. Ви можете оформити позику в одному місті або районі, а повернути — в іншому. В багатьох супермаркетах, торгових центрах України встановлені платіжні термінали, через які можна перерахувати кошти компанії «ШвидкоГроші». Також надається можливість повернення боргу через будь-який український банк.

Відгуки

Більшість клієнтів компанії «ШвидкоГроші» задоволені співробітництвом. Тут — все зрозуміло, прозоро, чесно. Про це вони пишуть у своїх відгуках. Деякі клієнти відмічають вигідні промоакції. Завдяки проведенню акцій та «гарячих» пропозицій, позичальники можуть оформити кредит на вигідних умовах.

Кредити онлайн