Кредит з поганою кредитною історією

Позичальники, які раніше несвоєчасно платили за позикою або взагалі відмовилися від виплат, автоматично потрапляють в банківську електронну базу даних неплатників. Бажаючи взяти позику в банку в майбутньому, після подачі заявки з вірогідністю в 99% відсотків вони отримають відмову, адже кожна фінансова структура перевіряє кредитну історію претендента. Чи існує альтернатива банківському кредитуванню? Чи можна взяти кредит готівкою з поганою кредитною історію у інших учасників кредитно-фінансового ринку?

Кредит онлайн з поганою кредитною історією: з якими труднощами прийдеться зіштовхнутися?

Банківський сектор, хоча і пропонує відносно невисокі проценти по кредиту, зате завжди прискіпливо перевіряє кожного потенційного клієнта. Претенденту обов’язково потрібно подати документи, які підтверджують його благонадійність і платоспроможність:

  • довідку про доходи;
  • трудову книжку;
  • довідку з місця роботи.
  • Надійність клієнта перевіряється на основі його кредитної історії.

Інформація про кожного громадянина, який брав раніше кредит в банку, заноситься в бюро кредитних історій. Для того щоб дізнатися, наскільки відповідально позичальник відноситься до сплати відсотків, банківській структурі достатньо відправити відповідний запит в базу данних. Якщо ваша кредитна історія негативна, то розраховувати на кредит не варто.

Кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією від МФО

Мікрофінансові організації не перевіряють своїх клієнтів через бюро кредитних історій, тому вірогідність отримання мікропозики у них варіюється в межах 95-98%. Єдине, на що звертають увагу такі організації — власну історію кредитування. Які ж вигоди отримує людина, яка звернулась у МФО:

дистанційну подачу заявки, яка розглядається в режимі 24/7 максимум за 15 хвилин;
переведення грошей на карту клієнта протягом доби;
відсутність перевірки на предмет негативної кредитної історії;
мінімальний пакет документів — в більшості випадків займ видається по паспорту.
Взяти мікропозику на суму до 100 тис. грн. не так уже і складно. Потрібно лише правильно підібрати МФО з мінімальними процентними ставками і додатковими бонусами.

Кредит готівкою з поганою кредитною історією: як обрати найвигіднішу пропозицію від МФО?
Наразі для вибору оптимальної програми кредитування не обов’язково моніторити всі можливі сайти МФО і складати порівняльні таблиці пропозицій. Існують спеціальні площадки-агрегатори, які акумулюють існуючі програми мікрозаймів від МФО в одному місці. Такою платформою якраз і є наш сервіс «Назва».

Користуватися агрегатором досить просто. Ви:

Вивчаєте інформацію про продукти мікрокредитних організацій: %Ст, строки кредитування, ліміт кредиту, необхідні документи і додаткові бонуси.
Обираєте той варіант, який імпонує вам більше всього.
Натискаєте кнопку «Відправити заявку», після чого автоматично перенаправляэтесь на офіційний сайт МФО.
Заповнюєте анкету-заявку.
Очікуєте рішення по кредиту, підписуєте електронний договір через код з СМС і впродовж доби отримуєте ваші гроші на карту.
Експерти фінансового ринку рекомендують детально вивчати кожну макрофінансову організацію, звертати увагу на проценти (які в більшості випадків встановлюються на місяць або на день) та коректно вказувати особисті дані під час подачі заявки.

Переваги користування сервісом з підбору мікрозаймів від МФО
Наша платформа розрахована на тих, хто має погану кредитну історію і не бажає чекати 2-3 тижні на ухвалу рішення по банківському кредиту.

Переваги користування агрегатором:

достовірність запропонованої інформації;
демонстрація пропозицій МФО з урахуванням найсуттєвіших критеріїв;
в одному місці знаходяться програми популярних в Україні МФО;
зручний фільтр і простий інтерфейс;
можливість подати заявку на мікрозайм через нашу платформу.
Завдяки сервісу «Назва» ви 100% зможете підібрати той займ, який принесе вам максимум користі.

Знайомтесь з інформацією і подавайте заявку на кредит онлайн уже зараз. Ваші кошти вже чекають на вас!

Кредити онлайн